Korduma kippuvad küsimused

Üldine

Hoovus on veebileht, kus kunstnikel on võimalus müüa oma kunsti, luues endale konto. Kui olete kunstiotsija,siis saate lihtsalt lehte sirvida vajutades „Avasta” sektsioonile. Järgnevalt saate lisada soovitud kunstiteosed oma ostukorvi ja vajadusel minna kassasse.

Usume, et meie platvormil peaks iga kunstnik saama võimaluse ennast väljendada - kas olete esilekerkiv, juba tuntud või mõni salajane ükssarvik. Kuid me tahame pakkuda oma klientidele võimalikult kõrget kvaliteeti, nii et kõik kunstiteosed kontrollitakse üle eelnevalt meie kuraatori poolt. Seega kunstnikult võidakse küsida lisaküsimusi enne platvormile aktsepteerimist.

Hetkel toimetame teoseid kõikidesse Euroopa riikidesse.

Pärast tellimuse esitamist teavitab Hoovuse meeskond Artisti, et tema kunstiteos on ostetud. Kunstnikutel on seitse päeva, et anda enda kunstiteos üle meie transpordipartnerile, kes toob maali teie aadressile. Hoovuse meeskond annab teile teada kohe, kui kunstiteos on saadetud.

Tellimuste eest saab tasuda turvaliselt Eesti pangalinkide abil (Swedbank, SEB, Nordea, LHV, Krediidipank, Coop). Peagi lisanduvad Visa ja Mastercardi maksed! Tasumine käib kassas.

Ostjal on õigus tagastada ost 14 päeva jooksul pärast kättesaamist, et teha vahetus või raha tagasi saada, kui toode on defektne või mingil muul põhjusel järgneval põhjusel:

  • Saatke email info@hoovus.com neljateistkümne päeva jooksul, kus on märgitud: (a) teie arve number (b) kunstiteose pealkiri (c) tagastamise põhjus ja (d) tagasivahetuse või tagasimakse taotlus;
  • Tagastage kunstiteosed Hoovus Art’ile samas seisukorras, nagu nad olid saabudes, järgides juhiseid, mille Hoovus Art saadab teile emailile
  • Kõik kaubad tuleb tagastada originaalpakendis (mida ostja peaks selleks otstarbeks hoidma) ja need peavad olema heas seisukorras.

Kunstnikutele

Ei, kunstnikud saavad lisada nii palju kunstiteoseid, kui nad ise soovivad.

Ei, rentimise aspekt on kunstniku jaoks lihtsalt teisejärguline sissetuleku võimalus. Iga kord, kui kunstnik laadib uue teose platvormile, saab ta valida, kas ta on lubab oma kunsti välja rentida.

Biograafia peaks olema teie konto tuum! Mida üksikasjalikum ja struktureeritum see on, seda suurem on võimalus, et inimesed on teie tööst huvitatud. Biograafia muutmiseks toimige järgmiselt.

  • Logi sisse
  • Vajuta sektsioonile BIOGRAAFIA
  • Vajuta MUUDA
  • Sisestage kindlasti oma nimi või pseudonüüm
  • Kirjelduskastis saate alustada loovusest - rääkige oma potentsiaalsetele klientidele endast ja oma kunstist. Tutvustage kindlasti oma stiili ja meediumi (de) kasutamist.
  • Ülevaade sinust (haridus ja tunnustused)
  • Märkimisväärsed saavutused

Müügikomisjon rakendub kogu tellimusele automaatselt, kui Müüja lisab oma töö platvormile. Iga originaaltöö müügi eest saab Hoovus vahendustasu 25% (vajaduse korral koos maksudega).

Oksjon

Kõiki oksjonil olevaid pilte on võimalik näha ilma kasutajat loomata. Kasutaja on vajalik, et teha pakkumisi.

Oksjoni turvalisus on tagatud Veriffi teenuse abil. Rohkem infot Veriffi kohta leiab siit: https://www.veriff.com/

Kõik teosed on võimalik kätte saada Salme 31, Tallinn aadressilt kokkulepitud ajal. Hoovuse tiim kontakteerub Sinuga koheselt peale oksjoni lõppemist.

“Buyers premium” on tavapärane lisaprotsent (meie puhul 10%), mis laekub viimasele pakkumisele tehtud hinna juurde. Vahepealsed pakkumised ei sisalda lisaprotsenti.

Nii palju, kui on soovi. Tähelepanu tasuks pöörata oksjoni lõppemise kellaaegadele. Kui viimane pakkumine tehakse üks minut enne oksjoni lõppu, lisatakse oksjoni ajale 5 minutit.

Sellisel juhul tuleks kontakteeruda Hoovuse tiimiga info@hoovus.com koheselt.